pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken

autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Tuning & Styling
Tuning & Styling Range Rover Sport - Test Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
Tuning & Styling Range Rover Sport - Test Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
Tuning & Styling Range Rover Sport - Test Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
Tuning & Styling Range Rover Sport - Test Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
Tuning & Styling Range Rover Sport - Test Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Bij dit artikel
+
Fotogallery
 
Zie ook
»
Meer tuning & styling
»
Dossier: Land Rover
 
»
Dossier: Land Rover Range Rover Sport
»
Land Rover Range Rover Sport occasions
»
Nieuwprijzen Land Rover Range Rover Sport
Hamann Conqueror II heer en meester van het asfalt
dinsdag 9 maart 2010 | Tuning Range Rover Sport
Rappers en onderwereldfiguren opgelet. Hamann presenteert na de Conqueror de nieuwe Conqueror II. Gebaseerd op de onlangs gefacelifte Range Rover Sport is dit sinistere schip nog angstaanjagender. Onderhuids staat hij ook zijn mannetje.
fotoshow bekijk fotogallery »
 
Personen die rondtoeren in een normale zwarte Range Rover Sport met daaronder dito kleurige joekels van wielen willen veelal een statement maken naar andere medeweggebruikers. Zo’n uitgedoste Land Rover is imposant en angstaanjagend tegelijk. Maar wie zich een Hamann Conqueror II kan en wil verschaffen heeft serieus iets duidelijk te maken en wel dat er niet gesold moet met de persoon achter het stuurwiel. Opgetooid met een indrukwekkende bodykit en rustend op gigantische 23 inch wielen met daaromheen schoeisel in de maat 315/25R23 is de Conqueror II allesbehalve een lief, schattig poesje.

Extra brokken
Dat deze tweede generatie Hamann Range Rover Sport inderdaad van zich af weet te bijten wordt duidelijk wanneer het gaspedaal wordt gevloerd. Verantwoordelijk voor de duw die volgt is de opgevoerde 5.0 liter Supercharged-V8. Normaliter levert deze een al niet misselijke 510 pk, maar dankzij enkele aanpassingen perst de Conqueror II er 560 pk uit. Het koppel steeg naar 685 Nm en is beschikbaar tussen 2.500 – 5.500 Nm. Weliswaar twee cilinders minder, maar de 3.0 liter TDV6 doet eigenlijk niet onder voor de geblazen achtcilinder. Het koppel is met 660 Nm nagenoeg gelijk, alleen het vermogen blijft met 280 pk (behoorlijk) achter. Ach, dit zijn koppelmonsters dus met de acceleratie zit het ongetwijfeld wel snor. Zo niet, dan zal een lichte tik tegen het gaspedaal voldoende zijn om anderen in te tomen want check die kachelpijpen eens!
autonieuws: Land Rover Range_e
2013 het jaar van de Land Rover Range_e hybride
rijimpressies: Land Rover Range Rover Sport
Land Rover Range Rover Sport
» Range Rover Sport ook als Autobiography (autonieuws)  
» UPDATE: Alle prijzen vernieuwd Land Rover-programma (autonieuws)  
» Range Rover (Sport) in het nieuw (autonieuws)  
» Eerste creactie van Concept802: RR Sport Platinum R (tuning)  
» Vernieuwde Land Rover Freelander geprijsd (autonieuws)  
Meer Tuning & Styling nieuws
 
tuning:Volkswagen Touareg
Lager en breder: Volkswagen Touareg by JE Design »
tuning:Audi A1
Senner Tuning pakt Audi A1 beet  »
tuning:Brabus S-klasse iBusiness
Brabus poogt Steve Jobs te imponeren met iBusiness »
tuning:Volvo S60
Heico Sportiv giet Volvo S60 in nog sportiever jasje »
tuning:Mercedes SLS AMG
Brabus verfijnd Mercedes SLS AMG »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel Copyright © 2000 - 2010 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Goedkoop parkeren op Schiphol | rss
Managersonline.nl | Autowereld.com (BE) | Cabriowereld.com | Spyshots.nl | Modelauto's | Credit card vergelijk | Specials Autosalon van Parijs
Populaire modellen: Audi A1 | BMW X3 | Citroen DS3 | Hyundai ix35 | Mercedes SLS AMG | Peugeot 508 | VW Polo (Bluemotion)
pixel pixel