pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken
autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Tuning & Styling
Tuning & Styling Volkswagen Golf ABT - Test ABT sleutelt nu al aan Volkswagen Golf VII
Tuning & Styling Volkswagen Golf ABT - Test ABT sleutelt nu al aan Volkswagen Golf VII
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer tuning & styling
»
Dossier: Volkswagen
 
»
Dossier: Volkswagen Golf 5-deurs
»
Volkswagen Golf 5-deurs occasions
»
Nieuwprijzen Volkswagen Golf 5-deurs
ABT sleutelt nu al aan Volkswagen Golf VII
donderdag 18 oktober 2012 | Tuning Volkswagen Golf ABT
Hij staat nog niet eens in de showroom en nu wordt de gloednieuwe Volkswagen Golf al door tuners onder handen genomen. Het gerenommeerde Abt Sportsline heeft rap gewerkt want er is niet alleen een bodykit maar ook motortuning voor de hele range beschikbaar.
We mochten een paar weken geleden al plaatsnemen achter het stuur van de nieuwe Volkswagen Golf VII, en dat terwijl de werkelijke leveringen nog op gang moeten komen. Desalniettemin is er geen tijd te verliezen als je haantje de voorste wil zijn en als eerste een aangepaste Golf VII aan het publiek wil tonen. Abt Sportsline is gespecialiseerd in auto´s van het VAG-concern en wist dus waarschijnlijk sneller dan anderen waar potentiële verbeterpunten lagen bij de nieuwe Golf.

Looks
Abt benadrukt dat het de Golf sportiever wil maken maar waakt er ook voor dat de alledaagse, praktische kant van het model behouden blijft. Dus geen extreme verlaging of vele allerhande spoilers, maar subtiele, doch aanwezige tweaks. Aan de voorzijde werden de grille en spoiler aangepast en kregen de koplampen stickers voor een ‘booskijk-effect’. Verder naar achteren uiteraard bredere zij-skirts en helemaal achteraan is een soort kofferbakgrille gemonteerd. De twee uitlaatpijpen aan weerszijden van de diffuser bij een beetje getunede auto natuurlijk niet ontbreken.

Motortuning
Opvallend snel erbij is Abt wat betreft motortuning voor de Golf VII. Voor het complete motorenpalet is er meer kracht verkrijgbaar. Een opsomming van de vermogenswinst: de 1.2 TFSI gaat van 86 naar 105 pk, de 1.4 TFSI heeft nadien 165 in plaats van 140 pk terwijl de kleinste diesel, de 1.6 TDI, na een krachtkuut 125 pk eruit perst. Af fabriek is dit 105 pk. Tot slot de 150 en 184 pk sterke varianten van de 2.0 TDI, die kunnen worden opgeschroeft tot respectievelijk 180 en 210 pk.

 
tuning: Audi S6 Avant
Abt overtreft Audi´s RS 6 Avant met AS6
tuning: Audi R8
Abt R8 GTR: 620 pk!
» Laatste ronde voor Abt Golf VI GTI (tuning)  
» Abt hijst A4 Avant in nieuw trainingspak (tuning)  
» Abt getunede Audi A3 valt S3 aan (tuning)  
» Abt doet schepje bovenop Audi A1 quattro (tuning)  
» Abt bespoilert ook Audi A1 Sportback (tuning)  
Meer Tuning & Styling nieuws
 
tuning:Audi R8 V10
Abt doet Audi R8 V10 opnieuw  »
tuning:Volvo V40
Heico trekt Volvo V40 hele dikke Pirelli-jas aan »
tuning:Ferrari 458 Spider
Kahn Design streelt Ferrari 458 Spider »
tuning:Audi A5 Cabriolet
Elegantie te over: Audi A5 cabrio volgens Caractere »
tuning:Mercedes-Benz CLA
Schreeuwende Mercedes-Benz CLA van Piecha Design »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel

Copyright 2000 - 2012 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Cookie & Privacy Statement | rss
 

Creditcard| Parkeren Schiphol | Spamfilter

Lease uw lease auto bij Justlease.nl | Alles op het gebied van online auto lease

Strato webhosting

Webhosting by Strato

     

pixel pixel