Smart Fortwo Cabriolet in Brabus-trim |
| donderdag 21 december 2006 |
 |
| Evenals bij de vorige Smart Fortwo zal ook bij de nieuwe generatie een Brabus-versie worden ontwikkelt. Met het uit productie nemen van de eerste generatie Smart Fortwo Cabriolet is ook een einde gekomen aan de Brabus Black Star 101, maar daar komt verandering in. |
 |
|
|
 |
 |
| |
In Noord-Zweden wordt momenteel volop getest. En ook Brabus is daar aanwezig. Men is bezig met de opvolger van de Black Star 101, ofwel de Fortwo Cabriolet in Brabus-trim. De compacte tweezits cabriolet krijgt ongeveer 110 pk. Daarmee moet de acceleratie van 0-100 km/h in ongeveer 10 seconden kunnen worden afgerond. De topsnelheid ligt op 160 km/h.
Sportieve uitstraling
Om de sportievere prestaties kracht bij te zetten wordt zowel het exterieur als het interieur aangepakt. Aan de buitenzijde zullen lichtmetalen wielen, speciale bumpers en het nodige spoilerwerk voor een bijpassende uitstraling zorgen. Het interieur wordt voorzien van sportieve elementen waaronder sportstoelen en aluminium details op het dashboard.
Gelimiteerde productie
De Smart Fortwo Cabriolet in Brabus-trim wordt in het voorjaar van 2007 verwacht. Waarschijnlijk wordt de compacte cabriolet in een gelimiteerde oplage geproduceerd.
|
 |
 |
 |
|
 |