pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken

autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI  
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI - Test Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI - Test Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI - Test Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI - Test Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR
Autonieuws Seat Ibiza FR TDI - Test Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer autonieuws
»
Dossier: Seat
 
»
Dossier: Seat Ibiza 3-deurs
»
Seat Ibiza 3-deurs occasions
»
Nieuwprijzen Seat Ibiza 3-deurs

Nu officieel: Seat Ibiza 2.0 TDI FR

donderdag 4 februari 2010
Twee weken geleden konden we zijn komst al aankondigen, maar nu is de Ibiza FR TDI officieel gepresenteerd. Het model is leverbaar als Ibiza SC en Ibiza 5-deurs en opvallend genoeg is ook het Bocanegra-pakket te combineren met de oliegestookte FR.
De prestaties hebben we jullie al kunnen meedelen, maar ter opfrissing sommen we ze nog even op. De Ibiza TDI FR wordt aangedreven door een 143 pk en 320 Nm sterke 2.0 liter TDI die de auto in 8,2 seconden naar 100 km/h doet sprinten. De smeuïge prestaties worden gecombineerd met een verbruik van slechts 4,6 l/100 km en een CO2-uitstoot van 119 g/km. Alle krachten worden via een handgeschakelde zesbak op de voorwielen overgebracht. 

Afwijkende details
Net als de benzine-uitvoering is de SEAT Ibiza 2.0 TDI FR zowel leverbaar als 3-deurs SC als in een 5-deurs koetswerkuitvoering. Beide beschikken over designfeatures waarmee ze zich onderscheiden van de overige modellen in de Ibiza-serie. De FR heeft afwijkende bumpers, een honingraatgrille met een verchroomde omlijsting voor de centrale grillesectie, zilverkleurige buitenspiegels, 215/40 banden op 17 inch wielen en een dubbele uitlaatpijp. Uiteraard behoren diverse interieuraccenten en een sportonderstel eveneens tot de uitrusting.

Uitrusting
Standaard beschikt het model over onder andere over ABS, TCS + EBA, ESP, XDS, twee airbags vóór, zijairbags, Hill Hold Assist, een bandenspanningcontrolesysteem, Climatronic, een audio-installatie met MP3-speler, aux-in-functie en zes speakers, cruise control, een boordcomputer, bochtverlichting en donker getinte ramen achter.

Ook leverbaar als Bocanegra
Net als de benzineversie is ook de TDI-variant van de Ibiza FR leverbaar als speciale Bocanegra. Kenmerkend voor de Bocanegra is de prominente voorzijde, die geheel in zwart is uitgevoerd en die de Bocanegra zijn speciale persoonlijkheid geeft. Opzij vallen met name de speciale 17 inch Sira-wielen op, terwijl achter vooral de zwarte inserts in de bumper de dynamische uitstraling van de Bocanegra versterken.

Prijzen
De Seat Ibiza 2.0 TDI FR arriveert medio maart in Nederland, maar is nu al te bestellen bij de Seat-dealer. De prijslijst voor de SEAT Ibiza 2.0 TDI FR begint in Nederland bij € 24.495,- voor de 3-deurs SC. Het 5-deurs model kost € 24.695,- en de Bocanegra staat voor € 25.495,- in de prijslijsten.
autonieuws: Seat Ibiza Ecomotive
Seat Ibiza Ecomotive: geen MRB en 14% bijtelling
rijimpressies: Seat Ibiza FR
Seat Ibiza FR
» Seat Ibiza FR op z’n snelst met 143 pk sterke TDI (autonieuws)  
» Seat Ibiza FR en Bocanegra geprijsd (autonieuws)  
» Eindelijk: Seat Ibiza Cupra geprijsd en leverbaar (autonieuws)  
» Record: Seat Ibiza Ecomotive rijdt 2,34 l/100 km (autonieuws)  
» Gigagallerij van de meest verse Spaanse pepers (autonieuws)  
» Seat Ibiza Bocanegra (wallpapers)  
Meer nieuws van deze week
 
tuning:Volkswagen Touareg
Lager en breder: Volkswagen Touareg by JE Design »
autonieuws:Hyundai ix20
Hyundai onthult nieuwe ix20 in Parijs »
spyshots:Ford Fiesta SUV
Wat doet Ford nu!? Baby Kuga onderweg! »
autonieuws:Citroën C4 Picasso (facelift)
Vernieuwde Citroën C4 Picasso »
spyshots:Bentley Continental GT
Onthullend: Bentley trekt Continental GT strak »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel Copyright © 2000 - 2010 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Goedkoop parkeren op Schiphol | rss
Managersonline.nl | Autowereld.com (BE) | Cabriowereld.com | Spyshots.nl | Modelauto's | Credit card vergelijk | Specials Autosalon van Parijs
Populaire modellen: Audi A1 | BMW X3 | Citroen DS3 | Hyundai ix35 | Mercedes SLS AMG | Peugeot 508 | VW Polo (Bluemotion)
pixel pixel