pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken
autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway  
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway - Test Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway - Test Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway - Test Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway - Test Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway
Autonieuws Dacia Sandero/Stepway - Test Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer autonieuws
»
Dossier: Dacia
 
»
Dossier: Dacia Sandero
»
Dacia Sandero occasions
»
Nieuwprijzen Dacia Sandero

Prijzen nieuwe Dacia Sandero en Stepway

donderdag 1 november 2012
Wie Dacia zegt, zegt scherpe prijzen. En terwijl de nieuwe Sandero en Sandero Stepway luxueuzer en completer zijn afgewerkt dan voorheen is op dat punt niets veranderd. Hier de priijzen!
Met de nieuwe Sandero en Sandero Stepway zet Dacia een grote stap voorwaarts. Beide modellen bevatten niet alleen een moderner exterieur vorozien van het moderne familiegezicht, ook van binnen is de afwerkinggraad toegenomen. In Nederland zijn de nieuwe Sandero en Sandero Stepway leverbaar in twee uitvoeringen. Het basismodel heet Ambiance en beschikt in beide gevallen zoal over ABS, ESC, dagrijverlichting, front- en zijairbags, centrale portiervergrendeling, hoogwaardigere stoelbekleding. Geen ongekende luxe maar daar is de prijs dan ook niet naar. De nieuwe Sandero is er vanaf € 10.990,- en voor de Stepway vraagt Dacia tenminste € 13.990,-. Deze drieduizend euro aan prijsverschil zit ‘em niet puur en alleen in een andere carrosserievariant, de Stepway is van meet af aan namelijk ook voorzien van dakrails, mistlampen in de voorbumper, stoelen met Stepway-logo en 16 inch lichtmetaal.

Lauréate
Wie meer luxe wenst kan opteren voor de Lauréate-uitvoering. Bovenop de uitrusting van de Ambiance is dit model voorzien van onder meer elektrisch bedienbare buitenspiegels, een boordcomputer, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en stuurwiel, en spiegels en portiergrepen in carrosseriekleur. Bovendien is het interieur van de Lauréate in antracietgrijs met een nieuwe bekleding uitgevoerd. Prijzen beginnen bij € 11.990,- in het geval van de Sandero en bij € 14.990,- voor de Stepway. De laatste is tevens voorzien van extra’s als cruise control, parkeersensoren achter, airconditioning, een met leder bekleed stuurwiel en het MEDIA NAV-multimediasysteem.

Verbruik
Dacia levert zowel de Sandero als de Sandero Stepway met de nieuwe TCe 90-benzinemotor. Eerder was deze al te vinden in de Renault Clio IV. Volgens de fabrikant laat de Sandero met deze motor een uitstoot noteren van 120 g/km en dat is 15 g/km minder dan de Sandero met de oude 1.2 75-benzinemotor. Ook van de nieuwe Sandero Stepway is de CO2-uitstoot verlaagd ten opzichte van zijn voorganger, de 1.6 110-motor; van 154 naar 125 g/km.
De TCe 90-motor verbruikt in de Dacia Sandero 5,2 l/100 km, indien deze Stepway moet voortrekken dan bedraagt het opgegeven gemiddelde 5,4 l/100 km. De sprint naar 100 km/h duurt met beide Dacia’s 11,2 seconden. De topsnelheid bedraagt respectievelijk 175 en 168 km/h.

Dacia zet de nieuwe Sandero in december bij haar dealers. De Stepway volgt twee maanden later.

 
 
 
rijimpressies: Dacia Sandero (Stepway)
Dacia Sandero (Stepway)
autonieuws: Dacia Logan & Sandero (Stepway)
Eerste rij-indruk Dacia Logan & Sandero (Stepway)
» Nieuwe Dacia Sandero ook als Stepway in Parijs (autonieuws)  
» Nieuwe Dacia Sandero en Logan van details voorzien (autonieuws)  
» Dubbelonthulling nieuwe Dacia Logan en Sandero (autonieuws)  
» Nieuwe Dacia Sandero lijkt vergevorderd (spyshots)  
» Nieuwe Dacia Sandero in Parijs, Estate in 2013 (autonieuws)  
» Dacia Sandero en Logan MCV als Aniversare (autonieuws)  
Meer nieuws van deze week
 
autonieuws:Aston Martin CC100
Aston Martin CC100 Speedster Concept reïncarneert DBR1 »
autonieuws:BMW 5-serie en M5
BMW doet gefacelifte 5-serie en M5 uit de doeken »
autonieuws:BMW 6-serie Coupé
BMW 6-serie Coupé als M Sport Edition  »
rijimpressies:Ford Fiesta
Ford Fiesta »
tuning:Audi R8 V10
Abt doet Audi R8 V10 opnieuw  »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel

Copyright 2000 - 2013 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Privacy Statement | rss
 

Creditcard | Specials Autosalon van Geneve | Parkeren Schiphol
Lease uw lease auto bij Justlease.nl | Alles op het gebied van online auto lease

Strato webhosting

Webhosting by Strato

     

pixel pixel