pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken
autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Autonieuws Honda  
Autonieuws Honda - Test Honda bevestigt Civic Type-R, NSX en Jazz SUV
Autonieuws Honda - Test Honda bevestigt Civic Type-R, NSX en Jazz SUV
Autonieuws Honda - Test Honda bevestigt Civic Type-R, NSX en Jazz SUV
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer autonieuws
»
Dossier: Honda
 
»
Dossier: Honda Civic 5-deurs
»
Honda Civic 5-deurs occasions
»
Nieuwprijzen Honda Civic 5-deurs

Honda bevestigt Civic Type-R, NSX en Jazz SUV

vrijdag 21 september 2012
De Honda Civic Type-R komt terug! Aldus de meest spannende aankondiging van Takanobu Ito, CEO van Honda Motor die hij tijdens zijn speech met ons deelde. Maar dat was niet het enige nieuws.
Met veel trots ontvouwde de Honda-topman zijn toekomst plannen. Hierbij steekt de Japanner zijn ambities niet onder stoelen of banken. Takanobu Ito deelde namelijk mee dat de nieuwe Civic Type-R het snelste voorwielaangedreven voertuig op de Nürburgring zal worden. Om dit te bereiken zal men de ervaringen die de deelname aan het WTCC opleveren verwerken in het productiemodel. Dat zal hard nodig zijn, want het huidige record staat op naam van de Renault Megane RS Trophy met een scherpe tijd van 8 minuten en 8 seconden. Gelukkig heeft het ontwikkelingsteam nog even de tijd, de introductie van de snelle Civic staat gepland voor 2015.

Compacte Jazz-SUV
Naast de sportieve Civic Type-R kondigde Honda-topman Ito eveneens de komst van een nieuw, compact SUV model aan. Het model wordt gebaseerd op de nieuwe generatie Jazz die volgend jaar zijn introductie maakt op zijn thuismarkt. De stoere SUV zal vervolgens binnen twee jaar wereldwijd in de showrooms binnen gereden worden. We praten dan eveneens over 2015.

Vierwielaandrijving voor NSX
In de speech wijdde Takanobu Ito eveneens nog een aantal woorden aan de gloednieuwe NSX. Dit nieuwe topmodel is momenteel volop in ontwikkeling en krijgt een gloednieuw driemotorig hybridesysteem dat samen gaat werken met het SH-AWD-systeem. Dit staat voor Super Handling All Wheel Drive en dat betekent dat de nieuwe NSX niet meer beschikt over de traditionele achterwielaandrijving, maar over vierwielaandrijving. Slecht nieuws voor de purist, maar het komt de prestaties vermoedelijk wel ten goede.

Mini S2000 voor Japan
Wellicht oninteressant voor de Europese markt, maar Honda kondigde voor haar thuismarkt een nieuwe dakloze sportwagen aan in het voor Japan zo bekende minisegment. De sportieve cabriolet zal in 2014 gelanceerd worden en is één van de zes nieuwe Honda-modellen in dit segment.

 
 
 
autonieuws: Honda NSX
Productie Honda NSX in 2015 van start
autonieuws: Honda Civic 1.6 i-DTEC
Prijzen Honda Civic 1.6 diesel bekend
» Honda NSX Concept evolueert (autonieuws)  
» Reddende engel? Honda Urban SUV concept (autonieuws)  
» Honda Civic Aero Pack loopt vooruit op Type R (autonieuws)  
» Glimp Honda Urban SUV Concept in aanloop naar Detroit (autonieuws)  
» Nu alle details van Honda’s 1.6-diesel (autonieuws)  
» 300 pk voor nieuwe Honda Civic R (autonieuws)  
Meer nieuws van deze week
 
:Win Fast & Furious prijzen!
Een schitterend prijzenpakket »
autonieuws:Renault Twin´Run
Renault Twin’Run: erg geestig, maar niet lachwekkend »
autonieuws:Audi A3 Limousine
Audi A3 Limousine bestelbaar vanaf € 28.500,-  »
autonieuws:Lotus Exige S Roadster
Lotus Exige S Roadster is lichter dan gedacht »
autonieuws:Tesla
Tesla betaalt lening van 451 miljoen dollar terug »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel

Copyright 2000 - 2013 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Privacy Statement | rss
 

Creditcard | Specials Autosalon van Geneve | Parkeren Schiphol
Lease uw lease auto bij Justlease.nl | Alles op het gebied van online auto lease

Strato webhosting

Webhosting by Strato

     

pixel pixel