Op internet is deze foto opgedoken van een Peugeot 3008 met een andere neus dan die het huidige model bevat. Nieuw voor ons zijn zoal de verder naar achteren doorgetrokken koplampunits, een andere grille en een andere voorbumper. Meer chroom ook, zo lijkt het.
Welles, nietes?
We twijfelen echter of de 3008 binnenkort zo bij onze dealers zal staan. Niet in de laatste plaats omdat het model de reguliere faceliftleeftijd – tussen 4 en 4,5 jaar – nog niet heeft bereikt, maar ook omdat de foto in China is genomen en Peugeot voor dat land wel vaker specifieke modellen laat (her)tekenen. Zo is de snoet van de Aziatische 508 ook anders dan die van de Europese.
Anderzijds herkennen we in dit front wel het hedendaagse familiegezicht van het ‘leeuwenmerk’ dat ingezet werd met de 508 en waarmee ook de 208 is bedeeld. Mocht dit wel de vernieuwde 3008 voor alle markten zijn, dan is de kans groot dat Peugeot hem op de Autosalon van Parijs neerzet.
|