pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken
autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Autonieuws Volkswagen up!  
Autonieuws Volkswagen up!  - Test Stickers plakken op de Volkswagen up!
Autonieuws Volkswagen up!  - Test Stickers plakken op de Volkswagen up!
Autonieuws Volkswagen up!  - Test Stickers plakken op de Volkswagen up!
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer autonieuws
»
Dossier: Volkswagen
 
»
Dossier: Volkswagen Up!
»
Nieuwprijzen Volkswagen Up!

Stickers plakken op de Volkswagen up!

vrijdag 17 februari 2012
Oude tijden herleven bij Volkswagen. Wat erg populair was in de jaren ’80 is voortaan mogelijk op de up!: stickers plakken. De stickersets worden af fabriek aangebracht om zodoende de jouw up! een persoonlijk tintje te geven.
Vroeger hielden autofabrikanten het redelijk subtiel met een gekleurd lijntje hier en daar. Op de Volkswagen up! zijn vanaf heden stickers verkrijgbaar die een aanzienlijk deel van de carrosserie beplakken. Zo is het mogelijk de up! op smaak te brengen met contrasterende streepdesigns voor motorkap, dak en raamstijlen in de kleuren rood, wit, zwart en grijs. Ook zijn er individuele stickers voor bijvoorbeeld het dak of de motorkap te bestellen. De prijzen beginnen bij 145 euro. Bij afname van twee of meer stickers gelden aantrekkelijke kortingen op het totaalbedrag. Verder wil Volkswagen meegeven dat de stickers duurzaam zijn en ook blijven op lange termijn hun originele kleur behouden.

pop up! en power up!
Naast individuele stickers, biedt Volkswagen ook het pop up!- en de power up!-pakket aan. De pop up! is geïnspireerd op de Pop art-kunststroming uit de jaren ’50 en ‘60 van de vorige eeuw. Dat komt bijvoorbeeld tot uiting in het gebruik van felle kleuren en sterke contrasten. Voor 610 euro is de pop up!-stickerset verkrijgbaar. De power up! kent een prijs van 815 euro en heeft juist een sportieve insteek. Met dunne rode stripings (wit bij een rode up!) rond koplampen, grille en raamlijsten krijgt de up! iets GTI-achtigs.

De stickersets zijn direct met een nieuwe up! mee te bestellen, maar het is ook mogelijk de sets achteraf te laten aanbrengen.

 
 
 
autonieuws: Volkswagen e-up!
Productieklaar: Volkswagen e-up!
autonieuws: Volkswagen up! hybrid
Techniek XL1 in Volkswagen up! hybrid
» Avontuurlijke noot: Volkswagen cross up! (autonieuws)  
» Ongecamoufleerde Volkswagen cross up! (autonieuws)  
» Aardgas-up! vanaf € 11.310,- (autonieuws)  
» ‘Volkswagen werkt aan 2-cilinder’ (autonieuws)  
» Volkswagen crossovert nog even verder (autonieuws)  
» Volkswagen Up! is World Car of the Year 2012 (autonieuws)  
Meer nieuws van deze week
 
autonieuws:Land Rover Defender
Nieuwe Land Rover Defender niet eerder dan 2016? »
autonieuws:Renault Clio GT
Renault prijst Clio GT »
autonieuws:Renault Megane RS Red Bull Racing RB8
Renault Mégane R.S. RB8 eerbetoon aan Red Bull Racing »
tuning:Lexus IS
Toyota Racing Development doet Lexus IS »
autonieuws:Autoverkopen Europa
Autoverkopen Europa eindelijk weer in de plus »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel

Copyright 2000 - 2013 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Privacy Statement | rss
 

Creditcard | Specials Autosalon van Geneve | Parkeren Schiphol
Lease uw lease auto bij Justlease.nl | Alles op het gebied van online auto lease

Strato webhosting

Webhosting by Strato

     

pixel pixel