pixel Autowereld.com - Over audi en alle andere merken
autowereld.com
Autowereld.com - Het online automagazine voor de moderne automobilist
Autonieuws Cadillac ATS  
Autonieuws Cadillac ATS  - Test Moderne 2.0 liter turbo voor Cadillac ATS
Autonieuws Cadillac ATS  - Test Moderne 2.0 liter turbo voor Cadillac ATS
artikel doorsturenArtikel doorsturen
Artikel afdrukkenArtikel afdrukken
 
Zie ook
»
Meer autonieuws
»
Dossier: Cadillac
 
»
Dossier: Cadillac ATS

Moderne 2.0 liter turbo voor Cadillac ATS

donderdag 15 december 2011
Cadillac wil meer voet aan wal zetten in Europa. De nieuwe ATS die op de aankomende Detroit Motor Show debuteert moet daarvoor zorgen. ‘Europese’ krachtbronnen zullen daarin een belangrijke rol spelen, en die heeft de ATS laat Cadillac weten.
Met de ATS wil Cadillac meer dan ooit tevoren de aanval openen op Mercedes, Audi en BMW en hun middenklassers. Cadillac’s nieuwe sedan is niet alleen compleet nieuw ontwikkeld, ook beschikt hij over naar eigen zeggen een moderne motor die beter op de wensen van de Europese automobilist is afgestemd. Voorlopig enige verkrijgbare motor bij ons zal een tweeliter turbobenzinemotor zijn met 270 pk. In bepaalde markten zullen ze daarnaast nog kunnen kiezen uit een niet-geblazen 2.5 liter viercilinder en een 3.6 liter V6.

Moderne techniek
De 2.0T is voorzien van directe injectie, vier kleppen per cilinder met continue variabele kleptiming en een twin-scroll turbocharger met air-to-air intercooler. Bovendien is er veel aandacht besteed aan de interne wrijving om een efficiënte verbranding en zodoende een beperkt brandstofverbruik te realiseren. Het maximale koppel bedraagt 353 Nm en is voor 90% beschikbaar tussen 1.500 - 5.800 tpm. Volgens de fabrikant blinkt het blok dan ook uit in souplesse en alertheid waardoor de ATS wendbaar en snel is en daarnaast veel rijplezier biedt. Cadillac mikt op de duurdere versies van de 3-serie, A4 en C-klasse. Dat mag duidelijk zijn.

Even geduld nog
Meer gegevens over de Cadillac ATS zullen bekend worden gemaakt tijdens de NAIAS in Detroit die medio januari aanvangt. De ATS zal worden gebouwd in de Lansing Grand River fabriek naast de Cadillac CTS Sedan, Coupé en Sport Wagon en snelle V-Series.

 
 
 
autonieuws: Cadillac ATS
Cadillac ATS maakt goede start met prestigieuze prijs
autonieuws: Cadillac ATS
Cadillac ATS ook als Wagon, met diesel en als ATS-V
» Cadillac ATS (rijimpressies)  
» Cadillac ATS leverbaar vanaf € 51.530,- (autonieuws)  
» Cadillac ATS daagt gevestigde orde uit (autonieuws)  
» Cadillac ATS krijgt vorm (spyshots)  
» Nu helemaal naakt: de nieuwe Cadillac CTS (autonieuws)  
» Cadillac ELR maakt elektrisch rijden wel heel sexy (autonieuws)  
Meer nieuws van deze week
 
:Win Fast & Furious prijzen!
Een schitterend prijzenpakket »
autonieuws:Renault Twin´Run
Renault Twin’Run: erg geestig, maar niet lachwekkend »
autonieuws:Audi A3 Limousine
Audi A3 Limousine bestelbaar vanaf € 28.500,-  »
autonieuws:Lotus Exige S Roadster
Lotus Exige S Roadster is lichter dan gedacht »
autonieuws:Tesla
Tesla betaalt lening van 451 miljoen dollar terug »
pixel autowereld eind autowereld autowereld pixel
pixel pixel

Copyright 2000 - 2013 Autowereld.com | Adverteren | Redactie & Contact | Sitemap | Privacy Statement | rss
 

Creditcard | Specials Autosalon van Geneve | Parkeren Schiphol
Lease uw lease auto bij Justlease.nl | Alles op het gebied van online auto lease

Strato webhosting

Webhosting by Strato

     

pixel pixel